úvod technologie použití fotogalerie kontakty
     
 

Novinky

Novinky

 
 

ME ve stromolezení - Turín

20.-21. června bude evropský šampionát ve stromlezení v Turíně.

   Česká národní výprava letos předvede své schopnosti v zastoupení třech mužů a poprvé v historii i jedné ženy. Loňská mistrině České Republiky ze závodů v Brně Alžběta Malotínová je absolventkou kurzu stromolezení, který dokončila pod našim vedením teprve v roce 2007.   

Treewalker, s.r.o.  bude reprezentovat na evropských závodech Jiří Kořínek.   

Informace jsou přehledně na oficiálních stránkách http://www.etcc-2008.eu    

Ke stažení: Mapa konání závodů a mapa kempu    

Závodníky jede do Turína podpořit velká skupina lidí, kteří se těší na silné zážitky. Pokud se chcete připojit kontaktujte nás pro získání informací.

Tw  

Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz