úvod technologie použití fotogalerie kontakty
     
 

Novinky

Novinky

 
 

Cyklostezka v Českém Brodě

V současné době Treewalker pracuje na kompletní obnově stezky podél říčky Šembery v Českém Brodě.

Cyklostezka v Českém Brodě


Z Města Český Brod vychází podél této říčky stezka značně využívaná jak pro pěší vycházky tak pro dopravu na kole.
Kompletní obnova, kterou Treewalker realizuje, zahrnuje ošetření lemujících stromů, dosadby nových stromů a úpravu povrchu stezky. Po citlivých terénních úpravách jsme jako ideální povrch zvolili směs lomového prachu a drceného kamení různých frakcí v poměrně nízké vrstvě promíchané se stávajícím teréněm a s příměsí malého množství cementu pro větší pevnost.
Věškéré technologie byly zvoleny s maximálním ohledem na kořenové zóny stromů.Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz