úvod technologie použití fotogalerie kontakty
     
 

Novinky

Novinky

 
 

Bezpečnostní řez stromů u Reginálního muzea v Teplicích

Pokud navštívíte město Teplice za povšimnutí stojí dva javory horské a platan rostoucí u Regionálního muzea na Zámeckém námetí.

Tyto nádherné stalaté stromy jsou vitální a bez významějších mechanických poškození. To určilo i zásah realizovaný naší firmou Treewalker, s.r.o. Odstranění suchých větví, vyzvednutí podjezdné a podchozí výšky a mírná lokální redukce vybraných vetví zajistí jejich bezkonfliktní soužití s návštěvníky po několik dalších let.

Vybrané fotografie:

Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz