úvod technologie použití fotogalerie kontakty
     
 

Novinky

Novinky

 
 

Instalace bezpečnostní vazby COBRA systém v Havlíčkových sadech v Praze.

K instalaci bezpečnostního vázání koruny bylo u javoru stříbrného přistoupeno pro vysoké riziko...

... rozlomění mnohokmene. Pro zajištění koruny bylo použito nepředepjatého vázání systém COBRA, mezi všemi promárními kmeny koruny. Tento zásah byl v předjaří posílen obvodovou redukcí koruny, která podporuje snižování těřistě primárních kmenů a tím podporuje jak dlouhodobou udržitelnost stromu na svém místě, tak nižší náklady na péči o strom v budoucnu.

Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz