úvod technologie použití fotogalerie kontakty
     
 

Novinky

Novinky

 
 

Předcertifikační školení ETW

Jednatelé firmy se jako školitelé podíleli na předcertifikačním školení pořádaném Společností pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT) v lednu 2010 na VOŠ Zahradnické v Mělníku.

Pětidenní školení je určené k přípravě k certifikační zkoušce ETW (European Treeworker) pro zájemce o stále více žádaný certifikát "Evropského stromolezce".
David Hora přednesl problematiku řezu stromů a bezpečnostních vazeb.
Jan Svárovský a Jiří Kořínek rozebrali praktické stromolezení včetně jeho demonstrace.

více na http://www.szkt.cz/akce-szkt-clanky/predcertifikacni-skoleni.html

Rallye Rejvíz

22. - 26. 5. 2013 proběhla mezinárodní soutěž pro záchranáře. Jan Svárovský se podílel na zajištění úlohy Visatec - záchrana zraněného z koruny stromu. Více informací: http://rallye-rejviz.cz


Jablonecký dračí den

Zúčasntnili jsme se JABLONECKÉHO DRAČÍHO DNE, kde jsme zajišťovali dobrovodný program - lezení dětí po stromě. Více informací: http://www.rkdragonsjablonec.cz


Národní arboristická konference Strom pro život - život pro strom XI. „Stromy pod lupou - Smysl, možné způsoby a praktické využití hodnocení stromů"

David Hora zde bude přednášet na téma: Zkušenosti s reakcí stromů na obvodovou redukci a následná péče o takto ošetřené stromy a Ingrid Kochová přednese příspěvek: Hodocení a návrhy ošetření u starých stromů.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.treewalker.cz, 2008 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz